Negocjacje biznesowe w modelu harwardzkim

 
Szkolenie Negocjacje biznesowe w modelu harwardzkim polecamy osobom, które pracują na stanowiskach sprzedażowych oraz tym którzy zarządzają zespołami. Skąd takie połączenie? Otóż w obydwu tych sytuacjach wykorzystujemy bardzo podobne techniki perswazyjne. Natomiast wynikiem takiej perswazji ma być osiągnięcie korzyści biznesowych dla wszystkich stron negocjacji.

W trakcie szkolenia przedstawiamy podejście do negocjacji korzystające z najnowszych badań w obszarze neuromarketingu i neurosprzedaży. Pokazujemy jak badania te możemy wykorzystać z użyciem harwardzkiego modelu negocjacji. Modelu, który od kilkudziesięciu lat jest z powodzeniem stosowany w biznesie i polityce.

Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak postawy wpływają na zachowania w trakcie negocjacji oraz w jaki sposób niwelować nieelastyczne podejście do problemów negocjacyjnych. Osobnym tematem jest sposób przygotowania się do rozmów negocjacyjnych i zarządczych. Pokażemy jakie elementy warto zawczasu wziąć pod uwagę, aby w trakcie negocjacji być przygotowanym i móc zaskakiwać tych nieprzygotowanych.

Szkolenie zawiera zestawy ćwiczeń, które będziemy wykonywać wspólnie, trener i słuchacze. Zaplanowany w taki sposób aktywny udział w rozwiązywaniu realnych problemów negocjacyjnych daje umiejętności radzenia sobie w trudnych, często konfliktowych sytuacjach z klientami oraz współpracownikami.

 

Plan szkolenia Negocjacje biznesowe

  • Emocjonalne i racjonalne postawy w procesie sprzedaży i negocjacji
  • Pułapki negocjacji pozycyjnych
  • Rozpoznawanie perswazji w sytuacjach negocjacyjnych
  • Poszukiwanie porozumienia według harwardzkiego modelu negocjacji
  • Strategia czyli przygotowanie do negocjacji
  • Umiejętności radzenia sobie z obiekcjami

Podstawowe informacje:

Forma szkolenia: online w czasie rzeczywistym lub stacjonarnie.
Czas trwania: 12 godzin.


Trener:


Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia na podstawie art. 162 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Szkolenie realizujemy w formie zamkniętej. Wyślij zapytanie: bcieszynski@wsiz.edu.pl