KADRA/TRENERZY

Monika Kołodziejczyk

Monika Kołodziejczyk

opiekun merytoryczny szkolenia: Analityka webowa w oparciu o Google Analytics,

Od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem internetowym. Swoje doświadczenia zbierałam podczas 4 lat pracy w Onecie i 2.5 roku w Interii. Jestem właścicielem własnej agencji marketingowej ThinkDigital.pl.

Pracowałam z ponad 370 markami przy wielu różnych projektach z zakresu analityki internetowej, UX i projektowania stron internetowych, social mediów, audytów i strategii marketingowych, google ads czy marketing automation.

Regularnie od kilku lat prowadzę szkolenia i warsztaty marketingowe, występuje w roli prelegenta na konferencjach marketingowych i pisze artykuły branżowe. Jestem również wykładowcą akademickim.

Chętnie dzielę się wiedzą i realizuje kolejne ciekawe projekty marketingowe. Prywatnie pasjonuję się innowacjami w digitalu. Marketingu nie traktuje jako pracy a jako świetną zabawę przynoszącą wiele korzyści mnie i zadowolonym klientom. Urodziłam się i mieszkam w Krakowie, jednak często możesz mnie spotkać w innych miastach na warsztatach lub konferencjach.

Uwielbiam podróże i nowe doświadczenia. Jestem pasjonatką dobrego jedzenia i fanką motoryzacji. Cenę sobie sztukę i dobrą muzykę. Posiadam psa i kota – jak zawitasz u mnie w biurze na pewno ich spotkasz.

Z tym wykładowcą spotkasz się między innymi na studiach:

Marketing internetowy
Menedżer e-commerce