KADRA/TRENERZY

Barbara Rozmus

Psycholog, posiada certyfikat specjalisty terapii uzależnień, Trenera i Psychoterapeuty (Instytut Terapii Gestalt – Kraków), Master Trainer of ART. (Agression Replacement Training). W 2016 roku ukończyła czteroletni Kurs psychoterapii – systemowej terapii rodzin (rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Posiada 20-letnią praktykę terapeutyczną w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami zarówno w systemie ambulatoryjnym jak i stacjonarnym. Od 2004 roku prowadzi zajęcia i szkolenia z zakresu Treningu Zastępowania Agresji, profilaktyki i terapii uzależnień chemicznych i behawioralnych.

Aktualnie prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu różnych dziedzin psychologii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Autorka wielu programów edukacyjnych i profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży oraz rodziców.

Na co dzień pracuje terapeutycznie przede wszystkim z młodzieżą, osobami dorosłymi, parami i rodzinami. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji oraz doskonali uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

Z tym wykładowcą spotkasz się między innymi na studiach:

Asystent medyczny
Zarządzanie zasobami ludzkimi