Zarządzanie zasobami ludzkimi – rozpoczęcie zajęć 16.10.2021

Podstawowe informacje:

Czas trwania studiów:
2 semestry (180 godzin).

Studia realizowane z wykorzystaniem systemu Akademia w chmurze.

Rozpoczęcie zajęć 16.10.2021


Opłata za semestr studiów:
1 900 zł (możliwość rozbicia na raty miesięczne).


Opiekun merytoryczny kierunku:


Szczegółowy program studiów:


Kierunek wspierany merytorycznie przez

 


Absolwenci studiów otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.


Rejestracja na studia:

Osoby zainteresowane tym kierunkiem sprawdzały również programy studiów:

Podyplomowe studia menedżerskie

Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

Cel studiów podyplomowych

Słuchacze studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi zostają przygotowani do realizacji funkcji personalnych we współczesnych strukturach organizacyjnych. Oprócz podstawowej wiedzy niezbędnej do funkcjonowania działów personalnych studia doskonalą umiejętności rozumienia społecznych i psychologicznych  procesów występujących w organizacjach.

Ponieważ szczególny nacisk kładziemy na praktyczną stronę naszych studiów zajęcia prowadzone są przez fachowców z branży z doświadczeniem praktycznym, w tym przez pracowników i współpracowników firmy K&K Selekt, a rozwój umiejętności współpracy z ludźmi realizowany jest poprzez ćwiczenia na odpowiednich studiach przypadków. Korzystamy z najnowszych osiągnięć w psychologii rozumienia siebie i innych.

Adresat studiów podyplomowych

Studia kierowane są do osób pracujących lub zamierzających zdobyć przygotowanie do pracy w działach personalnych, a także dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności zarządzania. Słuchacze otrzymują wiedzę niezbędną do funkcjonowania w obszarze polityki kadrowej oraz umiejętności przydatne w efektywnej pracy z ludźmi.

Plan studiów Zarządzanie zasobami ludzkimi

 • Komunikacja interpersonalna i praca zespołowa
 • HR Business Partner
 • Employer Branding
 • Rekrutacja i Selekcja
 • Zarządzanie zmianą
 • Etyka zawodowa, wielokulturowość, mobbing
 • Prawne aspekty zarządzania personelem
 • Outplacement w praktyce
 • Współczesny menedżer organizacji
 • Etykieta w biznesie
 • Rozwój personelu i system oceny
 • Coaching w zarządzaniu zasobami ludzkimi
 • Psychologia pracy i organizacji
 • Umiejętność prezentacji
 • Gra decyzyjna 

Opinie słuchaczy i absolwentów

 Program oraz dobór kadry prowadzącej w ostatecznym podsumowaniu sprawił wiele satysfakcji. Kończąc studia wreszcie mogę powiedzieć, że dobrze ulokowałam środki i czas. Najważniejsze, ze prowadzący są praktykami w swoich zagadnieniach. Dla mnie to bardzo cenne.

Aleksandra Grzywacz

Polecam studia podyplomowe na WSIZ. Program spełnił moje oczekiwania. Dużo wiedzy praktycznej.

Ewa Malecki

Ciekawy kierunek studiów, ciekami ludzie i inspirujący prowadzący, dobrze spędzony czas podczas weekendu.

Damian Koń

Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy, czasem niekonwencjonalny. Można spotkać ciekawych ludzi.

Beata Kowal 

Świetna uczelnia, skoncentrowana na kreatywności kształcenia. Uczelnia motywująca do nieustannego rozwoju, profesjonalna i przyjazna kadra akademicka.

Justyna Grabczyńska-Bocian

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do podjęcia studiów podyplomowych z zakresu zarzadzania zasobami ludzkimi. Sprawna organizacja, życzliwość wobec studentów, spotkania z praktykami. Cieszę się, że zdecydowałam się na WSIZ.

Agnieszka Bartyzel

Atmosfera podczas studiów była rewelacyjna. Przygotowanie merytoryczne wykładowców było na wysokim poziomie, szczególnie Rekrutacja i selekcja, Coaching. Natomiast nie podobała mi się zbyt duża ilość powtarzalnych testów kompetencyjnych.

Anna Jeż

Studia podyplomowe Zarządzanie zasobami ludzkimi zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzetelny, spełniający moje oczekiwania. Profesjonalna kadra prowadząca, sprawnie prowadzone zajęcia sprawiły, iż jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku i uczelni. Polecam ten kierunek, tą uczelnię oraz tą kadrę prowadzącą.

Anna Nowacka

Studia na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi spełniły moje oczekiwania. Zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób. Mocną stroną zajęć są ćwiczenia.

Katarzyna Kogut

(+)Zajęcia prowadzone w bardzo fajnej atmosferze, możliwa swobodna dyskusja z prowadzącymi, wymiana doświadczenia. Poznałam bardzo ciekawych ludzi. Zdobyta wiedza teoretyczna na studiach pozwoliła mi uzupełnić umiejętności praktyczne. (-) Zdarzało się, ze na różnych przedmiotach omawialiśmy te same zagadnienia, materiał powtarzał się, plan zajęć w semestrze drugim nie był zbyt spójny, między zjazdami była półtoramiesięczna przerwa.

Joanna Jabłońska 

Tok studiów składa się z ciekawych, różnorodnych zajęć prowadzonych przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Niewątpliwie najciekawszym plusem ZZL jest fakt, ze wszyscy wykładowcy maja doświadczenie w praktyce.

Dagmara Woźniak

Polecam studia. Rzeczowo prowadzone zajęcia, ciekawe treści, dużo nowopoznanych osób. Dobra organizacja zajęć.

Agata Marzec

Polecam dla osób, które pracują, gdyż wiele można się nauczyć podczas zajęć. Niektóre zajęcia sa prowadzone w ciekawy sposób.

Anna Sobczyk

Studia podyplomowe okazały się bardzo ciekawą przygodą zapewniającą zdobycie praktycznych umiejętności w kształtowaniu życia zawodowego.

Agnieszka Wróbel

Przystępna forma zdobycia nowych kwalifikacji. Możliwość poznania nowych ludzi oraz skorzystania z bogatej wiedzy prowadzących-praktyków.

Agnieszka Przywara

Studia spełniły moje oczekiwania, zajęcia bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej a wykładowcy z dobrymi umiejętnościami prezentacji.

Anna Pełka

Polecam studia. Sama nie pracuję w HR, jednak wprowadzają dobrze do zarzadzania personelem. W moich odczuciach są pierwszym stopniem w wykształceniu menagera.

Michalina Mróz

Program spełnił moje oczekiwania, świetnie uzupełniało się połączenie teorii i praktyki. Bardzo cenię sobie współpracę z wykładowcami jak i osobami z firm, które podzieliły się z nami wiedzą praktyczną. Zaowocuje to w naszych pracach zawodowych.

Barbara Szymańska

Nowe kontakty z ciekawymi ludźmi, dużo praktyków wśród prowadzących, bardzo ciekawe zajęcia.

Marta Solka

Jestem bardzo zadowolona, moje oczekiwania zostały spełnione. Podobało mi się połączenie teorii z praktyką (z ukierunkowaniem na praktykę). Bardzo dobra kadra trenerska.

Ilona Roszak

Polecam ten kierunek studiów wszystkim zainteresowanym i nie zainteresowanym ze względu na bardzo ciekawe tematy, super prowadzących którzy zarażają ciekawostkami, opowiadają wydarzenia z życia – fakty. To nie czysta teoria, a interesujące opowieści i praktyka. Dodatkowo jest super atmosfera i ciekawi ludzie.

Agnieszka Siembida

Dobra atmosfera, doświadczeni wykładowcy, dużo praktyków. Poznałam sporo ciekawych ludzi, wymiana doświadczeń pomiędzy studentami była bardzo cenna.

Dorota Madej

Przydatność programu do celów zawodowych oceniam na b. dobrze.

Agnieszka Żychowska

Chciałabym serdecznie polecić studia podyplomowe WSIiZ – dużo praktycznej wiedzy, dobre podejście do słuchacza, życzliwa kadra. Studia te znacząco wpłynęły na jakość mojej pracy.

Magdalena Burz

Zdecydowanie polecam studia podyplomowe – bardzo duża dawka wiedzy praktycznej oraz merytoryczne przygotowanie słuchacza. Bardzo dobra atmosfera podczas studiów. Studia podyplomowe znacznie wpłynęły na jakość mojej pracy.

Monika Gierałt

Jestem zaskoczony wspaniałą atmosferą, profesjonalizmem i życzliwością kadry oraz skompensowaną wiedzą w przystępnej formie. Satysfakcja gwarantowana.

Grzegorz Dziedzic

Ciekawy sposób organizacji zajęć. Połączenie praktyków z teoretykami. Możliwość poznania interesujących studentów z całego województwa.

Elżbieta Radłowska

Zajęcia prowadzone przez wykładowców którzy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale i doświadczenie w zakresie prowadzonych zajęć. Studia bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie.

Patrycja Wojtuszewska


Studia bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowane. Wykładowcy „z najwyższej półki”, mogliśmy czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Atmosfera podczas studiów niezapomniana! Gdybym jeszcze raz stała przed wyborem kierunku studiów i uczelni na pewno postawiłabym na to samo. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam!

Agnieszka Mikołajczyk

Polecam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Organizacja oraz aspekt merytoryczny jak najbardziej na plus. Wykładowcy z uczelni posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie i w odpowiedni sposób się dzielą.

Barbara Domaradzka

 

POZOSTAŁE KATEGORIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH