Zarządzanie zasobami ludzkimi

Cel

Słuchacze studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi zostają przygotowani do realizacji funkcji personalnych we współczesnych strukturach organizacyjnych. Oprócz podstawowej wiedzy niezbędnej do funkcjonowania działów personalnych studia doskonalą umiejętności rozumienia społecznych i psychologicznych  procesów występujących w organizacjach.

Ponieważ szczególny nacisk kładziemy na praktyczną stronę naszych studiów zajęcia prowadzone są przez fachowców z branży z doświadczeniem praktycznym, w tym przez pracowników i współpracowników firmy K&K Selekt, a rozwój umiejętności współpracy z ludźmi realizowany jest poprzez ćwiczenia na odpowiednich studiach przypadków. Korzystamy z najnowszych osiągnięć w psychologii rozumienia siebie i innych.

Adresaci

Studia kierowane są do osób pracujących lub zamierzających zdobyć przygotowanie do pracy w działach personalnych, a także dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności zarządzania. Słuchacze otrzymują wiedzę niezbędną do funkcjonowania w obszarze polityki kadrowej oraz umiejętności przydatne w efektywnej pracy z ludźmi.

Plan studiów

 • Komunikacja interpersonalna i praca zespołowa
 • HR Business Partner
 • Employer Branding
 • Rekrutacja i Selekcja
 • Zarządzanie zmianą
 • Etyka zawodowa, wielokulturowość, mobbing
 • Prawne aspekty zarządzania personelem
 • Systemy szkoleń
 • Współczesny menedżer organizacji
 • Etykieta w biznesie
 • Rozwój personelu i system oceny
 • Coaching w zarządzaniu zasobami ludzkimi
 • Umiejętność prezentacji
 • Gra decyzyjna
  Pobierz szczegółowy program  

Opinie słuchaczy i absolwentów

Program spełnił moje oczekiwania, świetnie uzupełniało się połączenie teorii i praktyki. Bardzo cenię sobie współpracę z wykładowcami jak i osobami z firm, które podzieliły się z nami wiedzą praktyczną. Zaowocuje to w naszych pracach zawodowych.

Barbara Szymańska

Nowe kontakty z ciekawymi ludźmi, dużo praktyków wśród prowadzących, bardzo ciekawe zajęcia.

Marta Solka

Jestem bardzo zadowolona, moje oczekiwania zostały spełnione. Podobało mi się połączenie teorii z praktyką (z ukierunkowaniem na praktykę). Bardzo dobra kadra trenerska.

Ilona Roszak

Polecam ten kierunek studiów wszystkim zainteresowanym i nie zainteresowanym ze względu na bardzo ciekawe tematy, super prowadzących którzy zarażają ciekawostkami, opowiadają wydarzenia z życia – fakty. To nie czysta teoria, a interesujące opowieści i praktyka. Dodatkowo jest super atmosfera i ciekawi ludzie.

Agnieszka Siembida

Dobra atmosfera, doświadczeni wykładowcy, dużo praktyków. Poznałam sporo ciekawych ludzi, wymiana doświadczeń pomiędzy studentami była bardzo cenna.

Dorota Madej

Przydatność programu do celów zawodowych oceniam na b. dobrze.

Agnieszka Żychowska

Chciałabym serdecznie polecić studia podyplomowe WSIiZ – dużo praktycznej wiedzy, dobre podejście do słuchacza, życzliwa kadra. Studia te znacząco wpłynęły na jakość mojej pracy.

Magdalena Burz

Zdecydowanie polecam studia podyplomowe – bardzo duża dawka wiedzy praktycznej oraz merytoryczne przygotowanie słuchacza. Bardzo dobra atmosfera podczas studiów. Studia podyplomowe znacznie wpłynęły na jakość mojej pracy.

Monika Gierałt

Jestem zaskoczony wspaniałą atmosferą, profesjonalizmem i życzliwością kadry oraz skompensowaną wiedzą w przystępnej formie. Satysfakcja gwarantowana.

Grzegorz Dziedzic

Ciekawy sposób organizacji zajęć. Połączenie praktyków z teoretykami. Możliwość poznania interesujących studentów z całego województwa.

Elżbieta Radłowska

Zajęcia prowadzone przez wykładowców którzy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale i doświadczenie w zakresie prowadzonych zajęć. Studia bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie.

Patrycja Wojtuszewska

Studia bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowane. Wykładowcy „z najwyższej półki”, mogliśmy czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Atmosfera podczas studiów niezapomniana! Gdybym jeszcze raz stała przed wyborem kierunku studiów i uczelni na pewno postawiłabym na to samo. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam!

Agnieszka Mikołajczyk

Polecam studia podyplomowe w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Organizacja oraz aspekt merytoryczny jak najbardziej na plus. Wykładowcy z uczelni posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie i w odpowiedni sposób się dzielą.

Barbara Domaradzka

 

Dodatkowe informacje:

Czas trwania studiów: 2 semestry (180 godzin).
Opłata za semestr studiów: 1 600 zł (możliwość rozbicia na raty miesięczne)
Opiekun merytoryczny kierunku:

Kierunek wspierany merytorycznie przez

 


Absolwenci studiów otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.

Wymagane dokumenty:

 • kwestionariusz rekrutacyjny: wypełnij
 • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych, potwierdzona za zgodność z oryginałem,
 • kserokopia dowodu wpłaty opłaty rekrutacyjnej,
 • jedno zdjęcie

POZOSTAŁE KATEGORIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Top