Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

Podstawowe informacje:

Czas trwania studiów: 2 semestry, 180 godzin.

Czesne: 2 600 zł. za semestr (raty miesięczne).

100% zajęć jest realizowane z wykorzystaniem systemu Akademia w chmurze.


Opiekun merytoryczny kierunku:Szczegółowy program studiów:


Absolwenci studiów otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.


Rejestracja na studia:

kwestionariusz rekrutacyjny: wypełnij


Osoby zainteresowane tym kierunkiem sprawdzały również programy studiów:

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Podyplomowe studia menedżerskie

Cel studiów podyplomowych

Sprzedaż i marketing stanowią podstawę sukcesu każdej firmy, dlatego też zarządzający tymi działami stają dziś przed potrzebą łączenia wiedzy i zdolności działania w obydwu obszarach. studia zdalne Nasz program studiów podyplomowych kształci praktyczne umiejętności zarządzania zespołami sprzedaży i marketingu, bierze pod uwagę rozwój technologii informacyjnych i uczy swobodnego poruszania się w tradycyjnych i wirtualnych kanałach sprzedaży. 

Adresat studiów

Kierunek studiów polecamy osobom poszukującym awansu w obszarze sprzedaży i marketingu, pracującym na stanowisku dyrektora handlowego lub planującym objąć taką pozycję. Ponadto polecamy te studia również zarządzającym małymi i średnimi firmami, ponieważ wykształcą w sobie zarówno cechy przywódcy/lidera potrafiącego nakreślić strategię firmy jak i cechy managera sprzedaży czuwającego nad realizacją planów rozwoju firmy.

Plan studiów Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

 • Sprzedaż i marketing w strategii firmy
 • Komunikacja interpersonalna w zespole
 • Narzędzia komunikacji marketingowej
 • Narzędzia kontaktów sprzedażowych
 • Budowanie zespołu – rekrutacja i selekcja
 • Negocjacje sprzedażowe i zarządcze
 • Stres w pracy menedżera
 • Analityka sprzedażowa na bazie MS Excel
 • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
 • Zarządzanie relacjami z klientem
 • Prezentacja i przekaz osobisty
 • Efektywność i czas pracy handlowca
 • E-marketing i E-sprzedaż
 • Marketplace – gra symulacyjnaOpinie słuchaczy i absolwentów

Polecam studia podyplomowe na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Studia na kierunku Zarządzanie sprzedażą i marketingiem spełniły moje oczekiwania. Organizacja zajęć była na najwyższym poziomie. Wykładowcy solidni z pełnym zaangażowaniem prowadzą zajęcia. Przyjazna i luźna atmosfera. Zajęcia wpływają na rozwój oraz motywację w życiu zawodowym.

Wioletta Hendzel

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten kierunek. Poszerzyłam swoją wiedzę, zdobyłam nowe umiejętności i poznałam wspaniałych ludzi. Gorąco polecam.

Paulina Jarosz

Polecam studia na tej uczelni. Prowadzący wyróżniają się wiedzą oraz przygotowaniem do zajęć. Doskonała komunikacja z działem organizacji studiów. Atmosfera była bardzo przyjemna, dużo ciekawych rozmów z prowadzącymi jak i wśród studentów. Uczelnia udostępniła bardzo dużo pomocy dydaktycznych co uatrakcyjniało prowadzone zajęcia. Czas spędzony na zajęciach był czasem rozwoju i inwestycji w przyszłość.

Dominika Bartuś

Studia podyplomowe on-line nie straciły na jakości – wszystkie zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie – wykładowcy dokładali starań, aby utrzymać uwagę słuchacza. Studia pomagają usystematyzować posiadaną wiedzę, wzbogacają o umiejętności praktyczne przydatne w codziennej pracy. Wykładowcy – praktycy w ciekawy sposób potrafili podzielić się swoją wiedzą, dzięki czemu każdy z nas mógł spojrzeć na daną kwestię z kilku perspektyw, co uważam za najmocniejszy atut studiów podyplomowych. Polecam ten kierunek każdemu, kto chce rozwijać swoją karierę na stanowisku kierowniczym w sposób profesjonalny i merytoryczny oraz przede wszystkim tym, którzy dla swoich zespołów chcą być prawdziwymi liderami, a nie tylko szefami.

Agata Babiarz

 

POZOSTAŁE KATEGORIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH