Wzornictwo przemysłowe i druk 3D – rozpoczęcie zajęć 24.10.2021

Podstawowe informacje:

Czas trwania studiów:
2 semestry (198 godzin).

Część zajęć realizowana z wykorzystaniem systemu Akademia w chmurze.

Rozpoczęcie zajęć 24.10.2021


Opłata za semestr studiów:

2 300 zł (możliwość rozbicia na raty miesięczne)


Opiekun merytoryczny kierunku:


Szczegółowy program studiów:

WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE I DRUK 3D


Absolwenci studiów otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.


Rejestracja na studia:


Osoby zainteresowane tym kierunkiem sprawdzały również program studiów:

Grafika komputerowa

Cel studiów podyplomowych

W ramach studiów na kierunku Wzornictwo przemysłowe i druk 3D przekazujemy wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania produktu, opakowania, grafiki komputerowej i modelowania 3d. Uczymy także wybierania formy przekazu plastycznego do kreowania swoich idei twórczych i sposobów komunikacji służących współpracy z producentami, agencjami reklamowymi, studiami projektowymi, pracowniami plastycznymi, instytucjami kultury. Ponadto dodatkowym elementem studiów jest przygotowanie do prowadzenia samodzielnej działalności projektowej.

Adresat studiów podyplomowych

Studia adresowane są do absolwentów (z dyplomami licencjata lub magistra) wyższych uczelni artystycznych, technicznych, humanistycznych, a szczególnie do pracowników działów marketingu i promocji firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, pracowników urzędów państwowych zajmujących się współpracą z projektantami, np. w zakresie aranżacji przestrzeni publicznej, pracowników biur projektowych oraz pasjonatów dizajnu i sztuk plastycznych.

Plan studiów Wzornictwo przemysłowe i druk 3D

 • Historia designu
 • Myślenie projektowe
 • Modeling – sztuka makietowania
 • Modelowanie i druk 3D
 • Komputerowe wspomaganie projektowania 3D
 • Komputerowe wspomaganie projektowania 2D
 • Psychofizjologia widzenia w projektowaniu
 • Pracownia projektowania produktu
 • Projektowanie dla przemysłu i zarządzanie projektem
 • Zarządzanie komunikacją w projektowaniu
 • Sztuka prezentacji
 • Ochrona własności intelektualnej
 • Projekt

Opinie słuchaczy i absolwentów

Zajęcia zmusiły mnie niejako do działania. Dzięki nim potrafię wykonać np. krzesło na którym można usiąść. Otworzyłam pracownię ceramiczna, zaczęłam współpracować zespołowo przy tworzeniu zaprojektowanego produktu. Nauczyłam się pracy z materiałem, prototypowania. Przeszłam cały trudny proces projektowania produktu – od pomysłu do rozmów z klientem. O to chodziło!

Małgorzata Wisz

Studia ciekawe w swej formie. Merytoryka na bardzo wysokim poziomie. Wykładowcy merytoryczni, służą pomocą. Wiktor Marchut
Polecam rozwijać się dzięki CSP.

Radoslaw Wołos

Moim zdaniem ktoś podjął świetną decyzję wprowadzając ten kierunek na WSIiZ. Powinien być tylko bardziej rozreklamowany. Dla młodych ludzi, którzy chcą zaistnieć jako projektanci myślę, że to najlepszy start.

Ewelina Krata – Borowiec

Polecam studia podyplomowe Wzornictwo przemysłowe i druk 3D. Poziom wykładów i sposób przekazywania wiedzy jest na wysokim poziomie. Atmosfera jest godna pozazdroszczenia. Wykładowcy służą pomocą. Studia zaoczne nie kolidowały z pracą. Zajęcia rozłożone były w odpowiedni sposób.

Sławomir Bolechała

Kadra dydaktyczna na wysokim poziomie wiedzy z indywidualnym podejściem do każdego ze studentów. Dzięki nauce na tym kierunku możecie państwo (przyszli studenci) poznać techniki projektowania oraz otworzyć umysł na zrozumienie potrzeb zwykłych użytkowników. Polecam !!!

Alicja Wilczak

Polecam Centrum Studiów Podyplomowych. Dobra organizacja zajęć. Każdy kto ma ambicję zdobywać nowe umiejętności i wiedzę znajdzie tu coś dla siebie.

Daniel Świeca

 

Galeria prac słuchaczy 1. edycji studiów podyplomowych

POZOSTAŁE KATEGORIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH