Podyplomowe studia menedżerskie Pierwsze zajęcia 21.10.2023

Podstawowe informacje:

Czas trwania studiów: 2 semestry, 180 godzin.

Czesne 2 300 zł. za semestr (raty miesięczne).

Około 50% zajęć realizowane z wykorzystaniem systemu Akademia w chmurze.

Pierwsze zajęcia 21 października 2023 r.


Partner studiów:

Inprogress sp. z o.o.


Opiekun merytoryczny studiów:Szczegółowy program studiów:


Absolwenci studiów otrzymują:

 • Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.
 • Zaświadczenie o ukończeniu akredytowanego szkolenia Change Management Foundation wydane przez Inprogress sp. z o.o.

Rejestracja na studia:

kwestionariusz rekrutacyjny: wypełnij


Osoby zainteresowane tym kierunkiem sprawdzały również programy studiów:

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

MBA – Master of Business Administration

Cel studiów podyplomowych

Studia przygotowują do zarządzania zespołami w organizacjach biznesowych i dostarczają wiedzy w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy. Dlatego też program studiów koncentruje się na zagadnieniach zarządzania kapitałem ludzkim, zarządzania operacyjnego, sprzedaży i marketingu oraz rachunkowości i finansów. Podyplomowe studia menedżerskie to kompendium wiedzy z zarządzania. Dzięki tym studiom nasi słuchacze doskonalą swoje kompetencje menedżerskie z obszarów diagnozy i analizy biznesowej.

Ważnym elementem studiów jest dostarczenie umiejętności radzenia sobie z trudnymi decyzjami zarządczymi w zmiennym otoczeniu rynkowym. Słuchacze biorą udział w akredytowanym szkoleniu z obszaru zarządzania zmianą – Change Management Foundation. W ramach studiów uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu natomiast osoby chętne mogą przystąpić do dodatkowo płatnego egzaminu.

Adresat studiów

Program kierowany jest do osób pracujących lub planujących podjęcie obowiązków na stanowiskach kierowniczych w przedsiębiorstwach i instytucjach. Polecamy go tym wszystkim, którzy chcą rozwijać swoje zdolności menedżerskie poprzez aktywny udział w rozwiązywaniu studiów przypadków bazujących na realnych sytuacjach zarządczych. Efektem studiów jest zrozumienie roli menedżera w organizacji, dostosowanie swoich predyspozycji do stylów zarządzania, wykorzystanie dostępnych narzędzi, głównie informatycznych, do zarządzania zespołami pracowników.

 

Plan Podyplomowych studiów menedżerskich

 • Zajęcia integracyjne
 • Zarządzanie strategiczne i taktyczne
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Współczesne koncepcje zarządzania firmą
 • Zarządzanie informacją i komunikacją
 • Sprzedaż i negocjacje
 • Kierowanie zespołami ludzkimi w międzynarodowym środowisku
 • Prawne aspekty dzialalności gospodarczej i zarządzania personelem
 • Szkolenie akredytowane – Change Management Foundation
 • E-marketing i E-biznes
 • Analityka biznesowa
 • Gra decyzyjna (Marketplace)
 • Ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa
 • Praktyka kierowania zespołem

 Opinie słuchaczy i absolwentów

Studia bardzo dobrze przygotowują do roli menedżera.

Łukasz Grzesiak

Dobra organizacja. Profesjonalna kadra.

Ireneusz Kluz

Zachęcam do kontynuowania nauki na WSIiZ, panuje miła atmosfera, wykładowcy wiedzę przekazują w sposób praktyczny, poziom wysoki pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Można dowiedzieć się więcej od doświadczonych wykładowców z różnych dziedzin. Polecam ten kierunek.

Lucyna Dudek

Organizacja studiów na wysokim poziomie. Kadra wykładowców merytoryczna, odpowiednio dobrana i przygotowana do zajęć. Miła atmosfera. Studia godne polecenia dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Katarzyna Walczak

Organizacja studiów jak i przedmioty omawiane w ich toku są adekwatne do oczekiwań rynku i sprzyjają celom, które sobie założyłem. Myślę, że każda osoba chcąca rozwijać się w kierunku menedżerskim powinna ukończyć taki kierunek by móc poznać swoje mocne i słabe strony.

Jarosław Szelc

Bardzo praktyczna wiedza podana w odpowiednich ilościach. Bardzo kompetentni wykładowcy. Polecam.

Krzysztof Żaba

Studia godne polecenia dla menedżerów . Uczą praktycznych metod zarządzania.

Karol Pieniążek

Kontakt z uczelnią i dostęp do materiałów w toku studiów na wysokim poziomie. Przyjazna atmosfera i pedagogiczne podejście do studentów. Znakomite przygotowanie wykładowców, a także jasne i spójne przekazanie wiedzy.

Waldemar Łuczak

Bardzo przyjazna atmosfera w toku studiów, mało teorii, więcej praktyki, oczywiście na duży plus. Wykwalifikowana kadra wykładowców.

Ewa Mielniczek

Studia bardzo przydatne w pracy, prowadzone w miłej atmosferze, profesjonalnie.

Lidia Tylawska

Szczerze polecam studia podyplomowe w WSIiZ. Panuje miła, przyjazna atmosfera, kadra dydaktyczna jest profesjonalnie przygotowana do prowadzenia zajęć, posiada wiedzę, którą w przyjazny i zrozumiały sposób przekazuje słuchaczom studiów. To był mój drugi kierunek studiów podyplomowych na WSIiZ i na pewno nie ostatni. Dziękuję.

Paweł Smerecki

Studia umożliwiają poszerzenie wiedzy na tematy, które nas interesują. Wspaniali ludzie i wyjątkowi wykładowcy dają gwarancję czerpania wiedzy w miłej atmosferze.

Mirosław Waląg

Kierunek jak najbardziej spełnił moje oczekiwania, praktyczna wiedza przekazana przez doświadczonych prowadzących.

Dawid Skura

Dobra organizacja studiów, bardzo przyjemna atmosfera, ciekawe zajęcia. Polecam.

Anna Wilk-Zahorska

Studia prowadzone w miłej atmosferze. Prowadzone przez osoby lubiące swoją pracę. Bardzo profesjonalne.

Dorota Kusz

Wysokie kwalifikacje prowadzących pozwoliły mi nabyć nowej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Katarzyna Pawłowska

Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, studia są bardzo przydatne dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Wysoki poziom merytoryczny. Polecam.

Natalia Grega

 

Kierunek spełnił moje oczekiwania. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, otwierają nowe horyzonty umiejętności zarządzania.

Krzysztof Stój

Z pełną satysfakcją polecam. Dużo praktycznej wiedzy, spotkania z praktykami. Te studia podniosły moją wydajność, teraz pracuję mądrze, a nie dużo …

Anna Szubert

Wysoki merytoryczny poziom. Polecam.

Damian Rzym

Studia bardzo przydatne i ciekawe. Dobry start do dokonania zmiany w życiu zawodowym i prywatnym.

Ewa Zakonek

Studia prowadzone w sposób bardzo praktyczny oraz ciekawy. Wykładowcy z dużym doświadczeniem w zawodzie, mieli również bardzo dobre podejście do przekazywania wiedzy.

Wojciech Rogoziński

Polecam. Wspaniała atmosfera i jakość studiów.

Paweł Panasiuk

Bardzo dobra organizacja studiów, wysoki merytoryczny poziom, znakomita atmosfera podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.

Maciej Mikłasz

Wysoki merytoryczny poziom; wykładowcy będący praktykami i specjalistami w swoim fachu, przekazujący niezwykle przydatne informacje i rozwiązania; nowoczesna uczelnia, szanująca studentów; bardzo dobra organizacja toku studiów.

 Justyna Ogrodzka

Polecam. Specjaliści z praktycznym doświadczeniem, miła atmosfera, bardzo dobra organizacja.

Rafał Król

Bardzo ciekawy program podyplomowych studiów menedżerskich zbudowany w oparciu o realia dzisiejszego rynku poparte wiedzą i praktyką wykładowców. Miła atmosfera i częste case study na zajęciach w grupach pobudzało kreatywność i chęć chłonięcia wiedzy. Bardzo polecam te studia.

Paweł Kielar 

Organizacja studiów na najwyższym poziomie, atmosfera bardzo przyjazna, wykładowcy profesjonalni i zaangażowani. Serdecznie polecam.

Edyta Gazda – Łuksa

 

Szczególnie polecam praktykującym menedżerom. Wiele praktycznych przedmiotów dostosowanych do aktualnych trendów zarządzania. Moim zdaniem trafny wybór.

Aneta Filip

Studia spełniły wszystkie moje oczekiwania. Najbardziej podobało mi się przedstawianie tematów wykładowych w formie praktycznej. Dzięki temu mogłam je porównać z moimi teraźniejszymi doświadczeniami.

Patrycja Mączyńska

Wiedza przydatna w zarządzaniu, ale również w codziennym życiu i kontaktach międzyludzkich. Poleca, super ludzie, super wykładowcy, poziom przekazanej wiedzy na naprawdę wysokim poziomie.

Kacper Paprocki

Polecam dla osób, które zajmują stanowiska kierownicze, ale również dla zwykłych pracowników. Studia rozwijają wiedzę którą można wykorzystać w życiu codziennym i zawodowym.

Mateusz Foremny

Bardzo podobała mi się organizacja studiów i praktyczne podejście do tematu realizowanego programu. Poleciłabym tę szkołę każdej osobie która chce nabyć nowe kompetencje i zdobyć umiejętności pozwalające na rozszerzenie horyzontów, zmianę w rozwoju kariery zawodowej.

Sylwia Szelc-Woźniak

Serdecznie polecam. Bardzo przyjemna atmosfera, bardzo dużo praktycznych informacji.

Bogdan Błaż

Uczelnia spełniła moje oczekiwania, dzięki czemu posiada zadowolonych studentów pełnych wiedzy i entuzjazmu.

Dawid Maziarz

Bardzo miła atmosfera, ciekawe zajęcia, spotkania z praktykami, wymiana doświadczeń i usystematyzowanie wiedzy.

Agata Lenkiewicz-Bardzińska

Uczelnia uczy praktycznie przez osoby z doświadczeniem. W pełni mogę polecić kierunek menedżerski dla obecnych i przyszłych kierowników.

Krzysztof Pogoda

W mojej opinii zaletą niezaprzeczalną tych studiów był dobrze dobrany program studiów. Duża liczba przeznaczona na ćwiczenia wniosła solidną porcję wiedzy praktycznej. Wykładowcy dobrze przygotowani z dużym doświadczeniem potrafili przykładami doskonale zilustrować teorię przedstawioną na wykładach. Bardzo dobra komunikacja i wykorzystanie „Wirtualnej Uczelni” sprawiło, że pomimo dużej liczby zmian zajęć zawsze byłem poinformowany z wyprzedzeniem.

Tomasz Lechowicz

 

 

POZOSTAŁE KATEGORIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH