KADRA/TRENERZY

Paweł Staworzyński - praktyk biznesu

Paweł Staworzyński

Praktyk biznesu. Właściciel firmy Doradztwo Przemysłowo – Gospodarcze Paweł Staworzyński. Przez ponad 6 lat pracował dla Międzynarodowej Grupy doradczej (MTM International Group) jako inżynier i kierownik projektów, prokurent a następnie jako Prezes Zarządu. W ciągu tych lat zdobył doświadczenie i KNOW-HOW kształtowane od ponad 60 lat przez specjalistów w krajach wysokorozwiniętych (m.in.: Niemcy, USA, Francja, Włochy, Wielka Brytania), jak również w krajach rozwijających się (Polska, Rosja, Brazylia, Chiny, Czechy i Słowacja).

Pierwsze doświadczenia zdobywał jako pracownik na samodzielnych stanowiskach w małych firmach usługowych (motoryzacja, komputery i oprogramowanie dla firm), następnie w dziale przygotowania produkcji międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Dräxlmaier Group gdzie zrealizował pierwsze projekty usprawniające wybranych obszarów zakładów w Polsce i na Węgrzech. Działania te przyczyniały się na znaczne poprawy efektywności procesów produkcyjnych, transportu wewnętrznego jak i administracji.

Specjalizuje się we wdrażaniu filozofii lean management, mapowaniu i optymalizacji procesów, wdrażaniem systemów zarządzania przez cele w połączeniu z zarządzaniem godnościowym, wdrażania systemów motywacyjnych.

Z tym wykładowcą spotkasz się między innymi na studiach:

MBA – Master of Business Administration