Dlaczego WSIiZ

Jak wyglądają studia podyplomowe na WSIiZ ?

Absolwenci trzech kierunków studiów podyplomowych opowiadają o tym jak się studiowało na WSIiZ.

Kształcenie praktyczne

Pracodawcy nie oczekują wiedzy książkowej, ale kreatywności, dobrze wykształconych zdolności analitycznych oraz określonego zestawu kwalifikacji. My to rozumiemy! Dlatego każdy kierunek studiów podyplomowych i program są przygotowywane we współpracy z pracodawcami.

Profesjonalna kadra

Wysoki poziom kształcenia zapewnia odpowiednia kadra, stanowiąca połączenie doświadczonych praktyków biznesu i kreatywnych pracowników nauki. Wykładowcy są po to, aby w partnerski sposób przekazać swoje know how i aby być otwartym na doświadczenia słuchaczy. Najważniejszym efektem studiów podyplomowych jest uwolnienie Twojego potencjału i kreatywności.

Certyfikaty międzynarodowe

Uczestnicząc w studiach masz możliwość zdobycia licznych certyfikatów informatycznych, biznesowych i trenerskich uznawanych w Polsce i za granicą, m.in Practitioner In the Art of NLP, Coach ICI (International Association of Coaching Institiutes), LUQAM FMEA, Cisco Certified Network Associate (CCNA), Agile PM Foundation, Agile PM Practitioner, Scrum Master PSM, Auditor ISO, Auditor 1. i 2. strony IATF 16949, Auditor procesu wg VDA 6.3, Auditor wyrobu VDA 6.5.

Infrastruktura najnowszej generacji

Od lat zbieramy najwyższe oceny jeśli chodzi o organizację zajęć i koordynację przebiegu studiów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu licznych udogodnień technicznych. W każdej chwili masz dostęp do harmonogramu zajęć i materiałów przekazywanych przez wykładowców na platformie Drop Box. Przez cały okres studiowania masz nielimitowany dostęp do nagrań z zajęć prowadzonych zdalnie. Możesz korzystać także z bogatych zbiorów biblioteki uczelnianej.

Tysiące zadowolonych absolwentów

Ponad 20 lat istniejemy na rynku edukacyjnym. Mamy setki przeprowadzonych edycji studiów podyplomowych i ponad 20 tysięcy absolwentów.