Nowe kierunki w ofercie Centrum Studiów Podyplomowych

 

Dietetyka i planowanie żywienia

Studia są odpowiedzią na sygnały płynące z rynku oraz coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny dietetyki. Program studiów podyplomowych dostarczy wiedzy z zakresu podstaw dietetyki ogólnej, umiejętności organizacji pracy zakładów żywienia zbiorowego i prowadzenia profilaktyki zdrowotnej wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych i seniorów.

więcej>>

Employer Branding i PR

Zajęcia mają charakter praktyczny, zorientowany na przygotowanie do realizacji strategii public relations, zarządzania marką pracodawcy, tworzenia przyjaznego i atrakcyjnego środowiska pracy, jak również pozyskiwania przez organizację najlepszych kandydatów z rynku pracy.

więcej>>

Finanse, rachunkowość zarządcza i controlling

W trakcie zajęć nasi słuchacze uzyskają dostęp do narzędzi pozwalających na planowanie i kontrolę działań organizacji biznesowych i instytucji administracji tak, aby maksymalizować ich efektywność operacyjną, inwestycyjną i finansową.

więcej>>

User Experience

Studia kształcą od podstaw specjalistów ds. User Experience odgrywających kluczową rolę w projektowaniu i wdrażaniu produktów interaktywnych takich jak m.in. systemy webowe, aplikacje mobilne, systemy dla urządzeń ubieralnych (Wearables) np. SmartWatch, czy inne rozwiązania z kategorii Internet rzeczy (Internet of Things).

więcej>>

Top