IDN ed.10

Każdy z plików zabezpieczony jest hasłem, które powinniście Państwo otrzymać w wiadomości e-mail. 

 

Przedmiot Algorytmika i programowanie
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 06.11.2018 r.

 

Przedmiot Technologie informacyjne
Prowadzący Tomasz Słodziński
Data wykładu 13.11.2018 r.

 

Przedmiot Algorytmika i programowanie
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 20.11.2018 r.

 

Przedmiot Technologie informacyjne
Prowadzący Tomasz Słodziński
Data wykładu 28.11.2018 r.

 

Przedmiot Algorytmika i programowanie
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 04.12.2018 r.

 

Przedmiot Technologie informacyjne
Prowadzący Tomasz Słodziński
Data wykładu 12.12.2018 r.

 

Przedmiot Algorytmika i programowanie
Prowadzący Barbara Fryc 
Data wykładu 18.12.2018 r.

 

Przedmiot Technologie informacyjne
Prowadzący  Tomasz Słodziński
Data wykładu 08.01.2019 r.

 

Przedmiot  Technologie informacyjne
Prowadzący Tomasz Słodziński
Data wykładu 16.01.2019 r.

 

Przedmiot Programowanie robotów
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 22.01.2019 r.

 

Przedmiot Programowanie robotów
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 29.01.2019 r.

 

Przedmiot Grafika komputerowa i multimedialna
Prowadzący Łukasz Bis
Data wykładu 07.02.2019 r.

 

Przedmiot Grafika komputerowa i multimedialna
Prowadzący Łukasz Bis
Data wykładu 28.02.2019 r.

 

Przedmiot Grafika komputerowa i multimedialna
Prowadzący Łukasz Bis
Data wykładu 06.03.2019 r.

 

Przedmiot Grafika komputerowa i multimedialna
Prowadzący Łukasz Bis
Data wykładu 14.03.2019 r.

 

Przedmiot Systemy operacyjne i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 20.03.2019 r.

 

Przedmiot Technologie internetowe
Prowadzący Teresa Mroczek
Data wykładu 26.03.2019 r.

 

Przedmiot Technologie internetowe
Prowadzący Teresa Mroczek
Data wykładu 27.03.2019 r.

 

Przedmiot Społeczne, etyczne i prawne aspekty informatyki 
Prowadzący Kamilla Kurczewska
Data wykładu 02.04.2019 r.

 

Przedmiot Systemy operacyjne i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 03.04.2019 r.

 

Przedmiot Dydaktyka przedmiotu
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 09.04.2019 r.

 

Przedmiot Technologie internetowe
Prowadzący Teresa Mroczek
Data wykładu 10.04.2019 r.

 

Przedmiot Społeczne, etyczne i prawne aspekty informatyki
Prowadzący Kamilla Kurczewska
Data wykładu 16.04.2019 r.

 

Przedmiot Systemy operacyjne i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 17.04.2019 r.

 

Przedmiot Dydaktyka przedmiotu
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 07.05.2019 r.

 

Przedmiot Dydaktyka przedmiotu
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 08.05.2019 r.

 

Przedmiot Systemy operacyjne i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 14.05.2019 r.

 

Przedmiot Technologie internetowe
Prowadzący Teresa Mroczek
Data wykładu 15.05.2019 r.

 

Przedmiot Dydaktyka przedmiotu
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 21.05.2019 r.

 

Przedmiot Dydaktyka przedmiotu
Prowadzący Barbara Fryc
Data wykładu 22.05.2019 r.

 

Przedmiot Technologie internetowe
Prowadzący Teresa Mroczek
Data wykładu 05.06.2019 r.

 

Przedmiot Systemy komputerowe i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 06.06.2019 r.

 

 

Przedmiot Systemy komputerowe i sieci komputerowe
Prowadzący Janusz Kolbusz
Data wykładu 11.06.2019 r.