Znajdź na stronie


Grafika komputerowa

Cel

Słuchacze zapoznają się z narzędziami i metodami komputerowej obróbki grafiki 2D oraz 3D, nabywając umiejętności niezbędne do opracowywania grafiki na potrzeby druku, projektowania serwisów internetowych, grafiki reklamowej, modelowania grafiki 3D, a także tworzenia multimedialnych i interaktywnych prezentacji komputerowych.

Adresaci

Studia Grafika komputerowa kierowane są do osób chcących nabyć nowe umiejętności na rynku pracy z perspektywą prowadzenia agencji reklamowych, a także pracujących lub zamierzających podjąć pracę w działach odpowiadających za promocję firm oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o dodatkowe umiejętności w dziedzinie grafiki użytkowej.

Program

 • Wstęp do grafiki komputerowej 
 • Grafika rastrowa 
 • Projektowanie grafiki internetowej
 • Grafika wektorowa 
 • Identyfikacja wizualna
 • Podstawy DTP 
 • Animacja i interakcja w grafice komputerowej
 • Modelowanie geometryczne 3D z elementami druku 3d 
 • Animacja komputerowa 3D 
 • Efekty specjalne
 • Podstawy fotografii cyfrowej
 

Opinie słuchaczy i absolwentów

Atrakcyjny i bogaty program studiów, rzetelna realizacja przez prowadzących, duża przydatność w praktyce.
 
Adam Tomaszewski
 
Studia podyplomowe w CSP przy WSIiZ są realizowane z udziałem praktyków, specjalistów w swych dziedzinach. Różnorodna tematyka zajęć daje możliwość zgłębienia dziedziny grafiki komputerowej wielopłaszczyznowo, a wykorzystany sprzęt i oprogramowanie pozwala na „złapanie” w komfortowych warunkach. Nie można tez zapomnieć o pracownikach CSP, którzy z uśmiechem na twarzy pomagają rozwiązać ewentualne problemy.
Natalia Konopka
 
Polecam ten kierunek wszystkim, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu grafiki komputerowej.
Beata Dobranowicz
 
Program studiów dobrze dobrany do kierunku. Ciekawe przedmioty, dzięki którym można poznać tajniki grafiki komputerowej. Bardzo dobra kadra wykładowców z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Bartłomiej Kuczma
Bardzo wysoki poziom nauczania i wysokie kwalifikacje prowadzących sprawiają, ze można maksymalnie wykorzystać czas zajęć i można nauczyć się profesjonalnego posługiwania się specjalistycznym oprogramowaniem  i przyswajania podstawowej teorii.
Jakub Bonecki

Studia o ciekawym kierunku, zajęcia praktyczne, wzbogacone doświadczeniem prowadzących. Elżbieta Mika
Grafika komputerowa jest bardzo szeroką dziedziną, która rozwija się gwałtownie i w dzisiejszych czasach jest obecna wszędzie. Studia na tym kierunku pozwoliły mi uporządkować posiadaną już wiedzę oraz poznać nowe ścieżki rozwoju. Materiał przekazywany jest na zajęciach w sposób przyjemny i elastyczny, z bardzo dużym naciskiem na studenta i jego oczekiwania.
Małgorzata Łach

Organizacja studiów jest mocno przemyślana. Cały materiał został dokładnie przygotowany. Zdecydowanie mogę polecić te studia.
Magdalena Borcz

Polecam studia Grafika Komputerowa. Można uzyskać wiele umiejętności praktycznych. Świetnie przygotowani prowadzący.
Łukasz Dec

Zajęcia były dobrze przygotowane i przeprowadzone. Można dużo się nauczyć. Miła atmosfera na zajęciach.
Pawel Kułaga
 
To co najważniejsze, to możliwość konwersacji, a przede wszystkim zapoznania się z bogatym warsztatem wykładowców, jednocześnie praktyków zawodu grafika komputerowego, którzy z ochotą dzielą się swoją wiedzą i umożliwiają nawet niewiele mającym wcześniej styczność z tym zawodem osobom, dokonać bardzo ciekawych odkryć co do możliwości tworzenia przyzwoitych graficznych projektów i doświadczyć przyjemności tworzenia.
Karol Czechowicz

Zdecydowanie polecam Kadra wykładowców z dużą wiedzą, studia prowadzone bezstresowo. Janina Twaróg
Bardzo duże zaangażowanie i wiedza wykładowców. Bardzo wysoki poziom nauczania. Dzięki dobremu sprzętowi można maksymalnie wykorzystać czas i zaangażowanie wykładowców, dzięki temu można nauczyć się profesjonalnego posługiwania się specjalistycznym oprogramowaniem i przyswojenia podstaw teorii.
Monika Jung-Wróbel

 
Studia na WSIiZ w sposób zwarty I merytoryczny przeprowadziły mnie przez wszystkie etapy kształcenia na kierunku grafik komputerowa.
Daniel Zieliński
 
Polecam studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie przez praktyków, którzy na co dzień zajmują się grafiką w pracy zawodowej.
Robert Marciniec
 

 
 

Laboratoria komputerowe

Zajęcia prowadzone są w  laboratoriach, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji. Do Państwa dyspozycji  oddajemy laboratorium Grafiki Komputerowej i Sztuki Cyfrowej, gdzie zainstalowany został nowoczesny sprzęt, który pokazuje jak wykorzystać informatykę do realizacji grafiki dwuwymiarowej płaskiej i grafiki 3D. W laboratorium dostępny jest też skaner obiektów trójwymiarowych i drukarka trójwymiarowa. Ciekawym rozwiązaniem jest wirtualna jaskinia funkcjonująca w ramach Laboratorium Przetwarzania Obrazu i Rzeczywistości Wirtualnej. W specjalnym pomieszczeniu używa się okularów 3D. Użytkownik widzi trójwymiarowy obraz generowany przez komputery, który tworzy wirtualną rzeczywistość w jaskini. Laboratoria zlokalizowane są w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej. Poniższy film pokazuje nasz kampus w Kielnarowej.  

 

Dodatkowe informacje:

Pierwszy zjazd:
24-25 listopada 2018 


Czas trwania studiów:
2 semestry (194 godziny).

Opłata za semestr studiów: 
2 100 zł (możliwość rozbicia na raty miesięczne)


Absolwenci studiów otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych.

Wymagane dokumenty:

 • kwestionariusz rekrutacyjny: wypełnij
 • kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych, potwierdzona za zgodność z oryginałem,
 • kserokopia dowodu wpłaty opłaty rekrutacyjnej,
 • jedno zdjęcie
Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl