Znajdź na stronie


Newsletter

 Zapisz się do naszego newslettera:

  • będziesz wiedział pierwszy o darmowych i częściowo dofinansowanych studiach podyplomowych i szkoleniach (Pamiętaj! Często o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń)
  • będziesz wiedział o wszystkich nowościach, które mogą Cię zainteresować.
  • będziesz miał możliwość korzystania z naszych promocji cenowych.
  • możesz również otrzymać zaproszenia na wydarzenia organizowane w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Poprzez kliknięcie w przycisk „zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów.
 
Z naszego newslettera możesz wypisać się w każdej chwili, poprzez kliknięcie w link rezygnacji umieszczony najczęściej na dole informacji przesłanej na Twój adres, lub kontaktując się bezpośrednio z Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ.  
 
Nie będziemy udostępniać Twoich danych żadnej innej instytucji ani firmie. Służyć one będą jedynie do przesyłania informacji o dofinansowanych studiach, ofertach i promocjach organizowanych przez jednostki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
 
 

 

Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl