Znajdź na stronie


Magdalena Tobiasz

opiekun merytoryczny: Content marketing i copywriting,

Copywriter i specjalista ds. content marketingu. W branży marketingu internetowego działa aktywnie od 2011 roku. Bogate doświadczenie zdobyła, projektując kampanie marketingowe i przygotowując szereg zróżnicowanych treści na potrzeby e-marketingu i e-PR.

Uczestniczyła w realizacji wielu kampanii e-marketingowych i przygotowywała content, m.in. dla: Cobi, UTH, WSK, Valeant. Autorka artykułów specjalistycznych z zakresu e-marketingu, w szczególności copywritingu i content marketingu.

Absolwentka Wydziału Historii i Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, doktor nauk humanistycznych. Posiada certyfikat zarządzania projektami Prince Foundation2.
 
Zawodowo i prywatnie zgłębia tajniki copywritingu i content marketingu. Wykorzystuje kontekst historyczny, literacki i kulturowy w poszukiwaniu ciekawych koncepcji i sposobów prowadzenia komunikacji marketingowej, w tym również sposobów opowiadania o historii marki. Interesuje się nowelą graficzną i jej praktycznym zastosowaniem w e-marketingu.
 
Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl