Znajdź na stronie


Kreatywne Pisanie - konferencja i warsztaty

 

KREATYWNE PISANIE - KONFERENCJA

Zapraszamy 23 marca 2018 roku do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na Konferencję zapowiadającą Warsztaty Kreatywnego Pisania. 
 
Konferencję oraz ćwiczenia poprowadzi gość specjalny - Sylwia Chutnik - polska pisarka, kulturoznawczyni, działaczka społeczna, laureatka Paszportu Polityki, trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike. 
 
Program Konferencji: 
 
  • Magda Louis - rozwój talentów pisarskich poprzez warsztaty kreatywnego pisania 
  • Sylwia Chutnik  - wprowadzenie do warsztatów kreatywnego pisania   
  • Inspiracje i przysposabianie się do pisania
  • Podstawy konstrukcji tekstu
  • Oś fabuły, wątki poboczne
  • Ćwiczenia  
 
Konferencja odbędzie się 23.03.2018r. w siedzibie WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie w sali RA53 w godzinach  10.00 – 13.00
 
Konferecja finansowana przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Udział w konferencji jest bezpłatny dla nauczycieli i bibliotekarzy zatrudnionych w szkołach województwa podkarpackiego. Warunkiem udziału jest rejestracja imienna pod adresem formularz.wsiz.pl/konferencja-WKP

 

WARSZTATY KREATYWNEGO  PISANIA

Uwaga! Brak wolnych miejsc. Zapisy na listę rezerwową.
 
Pierwsze na Podkarpaciu Warsztaty Kreatywnego Pisania! 
 
Weź udział w bezpłatnych warsztatach, poznaj tajniki pisania bestsellerowcyh powieści, dowiedz się jak wydać książkę. Swoją bezcenną wiedzą podzielą się z Tobą znani pisarze i wydawcy. Spróbuj swoich sił pod okiem fachowców! Zapraszamy 
 
Warsztaty poprowadzą:
 
Magda Louis - pisarka, dziennikarka, tłumaczka, autorka wielu nagradzanych  książek, organizatorka Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. 
Jerzy Fąfara - poeta, prozaik, autor słuchowisk, wydawca – dyrektor Podkarpackiego Instytutu Książki i Marketingu w Rzeszowie.
Magda Skubisz - pisarka specjalizująca się w powieściach o tematyce młodzieżowej,   nominowana do Literackiej Nagrody im. Józefa Mackiewicza.
Maksymilian Wiszniewski - przedstawiciel wydawnictwa Prószyński i S-ka.
 
Warsztaty prowadzone są w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie, aleja Tadeusza Rejtana 30 od godz. 14.30 w dniach:  28.03, 4.04, 11.04, 18.04, 23.04, 9.05, 16.05.2018 r. 
 
Czas trwania zajęć - 30 godzin 
 
Warsztaty finansowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
 
Udział w Warsztatach jest bezpłatny dla nauczycieli i bibliotekarzy zatrudnionych w szkołach województwa podkarpackiego. Liczba miesc ograniczona. Warunkiem udziału jest rejestracja imienna pod adresem formularz.wsiz.pl/WKP


Copyright © 2009 Centrum Studiów Podyplomowych
budynek główny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
17 866 12 13

csp@wsiz.rzeszow.pl